Menu

Reference

Z ohlasů zákazníků

Čistírna odpadních vod, okres Hradec Králové
ČOV u nové MŠ v Libranticích typu AC 12 EO funguje od 1. února 2014 bez problémů. S údržbou a servisem Vaší firmou jsme spokojeni.

Alena Hladíková, Librantice, okres Hradec Králové

Jímka, okres Hradec Králové
Aquacontact v minulém roce instaloval jímku na dešťovou vodu. Firma ke všeobecné spokojenosti jímku doporučila, navrhla a ve velmi krátkém termínu i dodala a usadila přímo na určené místo. Firmu mohu vřele doporučit dalším ještě nerozhodnutým zákazníkům.

Jiří Polívka, Lochenice, okres Hradec Králové

Čistírna odpadních vod, okres Hradec Králové
Na ČOV od Aquacontact zatím nemáme kolaudační rozhodnutí. Po ročním zkušebním provozu jede čistička bez problémů a bez poruch. Na výtoku odpadu vytéká čistá voda. Odborný dohled z Povodí Labe neměl žádné námitky k provozu zařízení. Až bude kolaudace ukončena pošleme naše vyjádření.

Tomaniovi, Hradec Králové

Žumpa, okres Rychnov nad Kněžnou
Společnost Aquacontact bych doporučila dalším klientům. Sháněli jsme žumpu a chtěli jsme porovnat ceny s velkými v našem kraji známými firmami. Aquacontact nám nabídli kvalitní výrobek za přijatelnou cenu. Realizace zakázky vyžadovala individuální přístup a i s tím byli velmi nápomocni, ať se jednalo o konzultace či finální osazení žumpy.

E.H., Králova Lhota, okres Rychnov nad Kněžnou

Septik, okres Rychnov nad Kněžnou
Zakázka na septik k obetonování SEPTIK BS 4 EO byla realizována velice rychle, v perfektní kvalitě. Při odvozu jsme podcenili velikost septiku a obalu, Aquacontact nám zapůjčil k odvozu jejich vlastní větší vlek, což jsem opravdu ocenil, velmi nadstandardní přístup. Osazení septiku samotného bylo celkem snadné, dokumentace k výrobku v tomto hodně napomohla a je precizní. Protože Aquacontact v té době nevyráběl typ pískového filtru, který jsme potřebovali, doporučil nás ke konkurenční firmě. Doporučil bych každému, v průběhu stavby se jednalo o jednu z nejlepších zkušeností s dodavatelem.

Martin Diviš, Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

Septik, okres Rychnov nad Kněžnou
Byli jsme velice spokojeni jak s jednáním zástupce Vaší firmy, tak s odvedenou prací. Vaši firmu proto doporučujeme.

Dernerová Eva, Jílovice

Septik a zemní filtr, okres Ústí nad Orlicí
Máme od Vás biologický septik BS 4 EO a zemní filtr ZF 4 EO. Od začátku jednání o zakázce až po samotné usazení a montáž jsem byl spokojen s Vaší firmou – děkuji.

Strasmeier, Letohrad

Čistírna odpadních vod, okres Pardubice
S dodávkou a realizací celého díla jsem byl spokojen, dílčí nedostatky se objevily následně: po špatné komunikaci s generálním dodavatelem RD bylo zjištěno, že odtok z ČOV do ústí kanalizace je prakticky v rovině (vzdálenost cca 15 m) a při déle trvajících deštích ČOV neodtéká a zapáchá. Oceňuji vaší telefonickou pomoc a informace při řešení vyčištění ČOV, o kterou jsem žádal začátkem tohoto roku. Při spuštění ČOV jste dodali jeden konkrétní přípravek pro bakterie, který ale nemohu nikde sehnat a uvítal bych, kdybyste jej mohli standardně nabízet.

Ing. Vladimír Peichl, Němčice, Staré Hradiště u Pardubic

Septik a zemní filtr, okres Pardubice
K dnešnímu dni provoz septiku a zemního filtru bez problémů. Doprava, montáž a usazení, vše proběhlo tak, jak bylo dohodnuto. Bez závad.

František Štefunka, Hlavečník, okres Pardubice

Žumpa, okres Trutnov
Zakázka žumpa – veškerá práce byla provedena dobře a rychle.

Pavlína Tylová, Dolní Brusnice, okres Trutnov

Zakázky v okrese Náchod
Na základě již dvou uskutečněných zakázek mohu konstatovat, že firma AQUACONTACT, s.r.o., dodržela smluvní ujednání, dodávky poskytla v dojednaných termínech, její výrobky a montážní práce dosahují vysoké kvality. Spolupráce se všemi jejími pracovníky proběhla skvěle.

Ing. Milan Plhal, Vlkov, Jaroměř, okres Náchod

Reference uživatelů ze Seznam.cz
Velice dobrá spolupráce

uživatel savs.tomasek

Velmi spokojen, mám od vás druhý výrobek a doporučuji vás všem známým. Díky i za vaše lidské jednání.

uživatel dr.autojan

Výborná spolupráce, předání proběhlo v domluveném termínu a bez problémů.

uživatel TurkovaP