Menu

O nás

Vyrábíme čistírny odpadních vod (ČOV), biologické septiky, žumpy, přečerpávací stanice a vodoměrné šachty. Sortiment doplňují filtry a lapače tuku. Zajišťujeme zaměření stavby, projektovou dokumentaci, dopravu objemných zařízení včetně montáže.
Od roku 1996 jsme vyrobili a instalovali stovky čistíren odpadních vod, sestav septiků a zemních fitrů a dalších zařízení. Od Prahy přes Královéhradecký, Pardubický a Liberecký kraj až po Brno – s našimi výrobky se můžete setkat již téměř v každém kraji ČR.

Stále častěji se naše společnost setkává s požadavky na dodávky technologických nádrží pro průmysl, rybářství a mnoha dalších odvětví, kde je kladem důraz na odolnost korozi a funkčnost.

Díky našim zkušenostem jsme schopni vyhovět téměř každému požadavku našich zákazníků od návrhu technologie, provedení až po vlastní realizaci a uvedení do provozu.

GDPR – při ochraně osobních údajů postupujeme dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 – ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ.