Aerační (vzduchovací) elementy ACAE

Ideální okysličení zahradních jezírek nebo vzduchování v čistírnách odpadních vod zajistí jemnobublinné válcové aerační elementy ACAE. Jejich dlouhé životnosti je docíleno použitím polyuretanové aerační membrány.

aeracni-element-ACAE

vzduchovaci-element-prirubaVzduchovací elementy jsou konstruovány s důrazem na jednoduchost, spolehlivost a dlouhou životnost. Tělo elementu je svařeno ze speciální aerační PP hlavice a PP trubky v délce dle typu elementu. PP hlavice je osazena vnitřním závitem G 3/4" pro jeho snadnou montáž či výměnu.

Aerační polyuretanová membrána díky svým vlastnostem zaručuje vysokou odolnost vůči agresivním prostředím a působení mikroorganismů. Materiál membrány je vysoce pružný a odolný mechanickému namáhání. Doporučená provozní teplota pro zajištění dlouhé životnosti membrány je do 30 °C. Uchycení membrány je řešeno pomocí nerezových spon.

Typy a cena

typdélka elementu
[ L ]
aerační délka
[ Lu ]
materiálspojeKč bez DPH
ACAE 500 500 470 PP nerez spona 540
ACAE 700 750 720 PP nerez spona 700
ACAE 1000 1050 1020 PP nerez spona 910

Aerační element má Ø 63 mm a vnitřní závit G3/4". Pokud zákazník požaduje u elementů vnější závit, lze to řešit oboustraným šroubením, které je zašroubováno do vnitřního závitu elementu.


Máte vypnutý javascript, tento formulář nefunguje.
Použijte prosím adresu uvedenou v kontaktech a napište běžným způsobem.